وضعیت منطقه تیپ 292 زرهی تحت کنترل است/ دزفولی‌ها نگران نباشند/ زئیات آتش‌سوزی و انفجار در زاغه مهمات تیپ 292 زرهی دزفول

وضعیت منطقه تیپ 292 زرهی تحت کنترل است/ دزفولی‌ها نگران نباشند/ زئیات آتش‌سوزی و انفجار در زاغه مهمات تیپ 292 زرهی دزفول

17 اسفند 1396 15:26

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه حادثه آتش‌سوزی و انفجار در تیپ 292 زرهی دزفول کاملا تحت کنترل است، گفت: شنیده شدن صداهای کوچکی پس از وقوع انفجار اولیه طبیعی است اما اکنون هیچ نگرانی وجود ندارد.

امیر عیسی زاده در گفت‌وگو با ایسنا _ منطقه خوزستان، اظهار کرد: حوالی ساعت 21:15 وقوع حریق در زاغه مهمات تیپ 292 زرهی دزفول منجر به انفجار شد که خوشبختانه هم‌اکنون تحت کنترل قرار دارد و هیچگونه صدمات و تلفات جانی در پی نداشته است.

وی ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی برای اطفا و مهار حریق به محل حادثه اعزام شده‌اند و مشغول انجام عملیات مهار هستند اما بابت این آتش‌سوزی نگرانی وجود ندارد.

سرپرست فرمانداری دزفول درباره وضعیت ایمنی منازل پیرامون این یگان نظامی بیان کرد: با توجه به نگرانی‌های ما از حوادث احتمالی پس از وقوع این انفجار، تنها از مردم خواسته شد که به محل حادثه نروند.

امیر عیسی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا _ منطقه خوزستان، درباره آخرین وضعیت حادثه آتش‌سوزی و انفجار در زاغه مهمات تیپ 292 زرهی دزفول که حوالی ساعت 21:15 امروز رخ داد، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت منطقه کاملا تحت کنترل است و می‌توان گفت حریق اصلی مهار شده است.

وی درباره شنیده‌ شدن صدای انفجارهای مکرر پس از انفجار اصلی در دزفول تصریح کرد: شنیدن صداهای کوچک پس از انفجار اولیه به دلیل ماهیت این حادثه طبیعی است اما جای نگرانی وجود ندارد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه جای هیچ‌گونه نگرانی برای شهروندان دزفولی وجود ندارد، عنوان کرد: خوشبختانه این حادثه تاکنون هیچ‌گونه تلفات و صدمات جانی برجای نگذاشته است. خانواده‌های منازل سازمانی تخلیه شده در این یگان نظامی نیز در حال بازگشت به منازل خود هستند.

عیسی‌زاده بیان کرد: ترافیک ایجاد شده در اتوبان دزفول- اندیمشک به دلیل تجمع خانوارهای ساکن در منازل سازمانی این یگان نظامی بود که در حال حاضر برطرف شده و تردد روان است. 

shareاشتراک گذاری

نظرات شما