مائده برهانی: به دنبال ترانسفر شدن هستم

مائده برهانی: به دنبال ترانسفر شدن هستم

23 بهمن 1396 11:5

بازیکن تیم والیبال پیکان امیدوار است که با حضور کعبی زاده به عنوان نایب رییس والیبال بانوان شاهد پیشرفت این بخش باشیم.

مائده برهانی درباره بازی تیمش مقابل شهرداری تبریز  بیان کرد: تیم شهرداری تبریز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد اما به نظر من در ست سوم بازی خوبی را از خود ارائه داد. در ست اول و دوم بازی کمی تحت تاثیر شرایط مسابقه قرار داشت و بازیکنان نتوانستند بازی خود را ارائه دهند. شهرداری تبریز تیم خوبی است و اگر کمی رسیدگی بیشتر از سوی باشگاه و شهرداری شهرشان انجام شود صد درصد می‌تواند  سال آینده جزو یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر والیبال بانوان قرار گیرد.

 برهانی درباره اضافه شدنش به تیم پیکان در نیم فصل دوم رقابت ها و هدف قهرمانی این تیم بیان کرد: هدف تیم پیکان قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان است چه ما در این تیم حضور داشتیم چه خیر.  من به همراه گیوه در این تیم حضور داریم تا بتوانیم با سایر بازیکنان یک کار تیمی را انجام دهیم و به نتیجه مورد نظر نیز دست یابیم.

 وی درباره برنامه های آینده خود در والیبال بانوان تصریح کرد:  همچنان در حال پیگیری هستم که اگر بشود مجدداً ترانسفر شوم. شرایط سخت است اما بسیار امیدوار هستم تا محقق شود.

 برهانی در پاسخ به این سوال که آیا مجددا به تیم ملی باز خواهد گشت یا خیر ؟ گفت: نه تنها من بلکه آرزوی تمام بازیکنان این است تا در تیم ملی کشورشان حضور داشته باشند اما یک سری شرایط خاص بر تیم ملی حاکم بوده و هست. امیدوارم که بهترین تصمیم ها گرفته شود. ان‌شاءالله  کعبی‌زاده  تصمیمات خوبی اتخاذ کند و باعث پیشرفت والیبال بانوان شود./ایسنا

shareاشتراک گذاری

نظرات شما