تاخیر 2 ساعته ادارات دولتی تهران/مردم همچنان در محورهای البرز گرفتارند / قصور دستگاه‌ها پس از بررسی موضوع مشخص می‌شود/ دستور استانداری تهران در پی بارش برف

تاخیر 2 ساعته ادارات دولتی تهران/مردم همچنان در محورهای البرز گرفتارند / قصور دستگاه‌ها پس از بررسی موضوع مشخص می‌شود/ دستور استانداری تهران در پی بارش برف

8 بهمن 1396 9:2

استانداری تهران اعلام کرد که براساس آخرین تصمیم و تمهیدات پیش‌بینی شده در خصوص برودت هوا و لغزنده‌بودن معابر و خیابان‌ها، کلیه مقاطع تحصیلی نوبت صبح استان تهران در روز یکشنبه 8 بهمن تعطیل بوده و کلیه ادارات استان نیز با دو ساعت تاخیر در ساعت 10 صبح شروع به کار خواهند کرد.

براساس این اطلاعیه، همچنین کارمندان ادارات و نهادهای دولتی می‌توانند در صورت تمایل، از مرخصی روزانه استفاده کنند.

مردم همچنان در محورهای البرز گرفتارند

مهدی مهرور در گفت‌وگو با خبرنگار خبر آنلاین - منطقه البرز گفت: همه در حال تلاش برای بازگشایی محورهای استان هستیم اما چون هم ترافیک سنگین است و هم با کمک دست و هل دادن ماشین این کار در حال انجام است، بازگشایی قدری زمان‌بر خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه آیا موردی از آسیب‌دیدگی اعم از سرمازدگی تاکنون گزارش شده است یا خیر، گفت: هنوز آماری از این موضوع وجود ندارد.

وی در خصوص علت بحرانی‌شدن وضعیت ترافیک پس از شروع بارش نیز اعلام کرد: یخ‌زدن جاده، لغزندگی و شیب تند اتوبان در برخی مناطق علت این وضعیت است.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز در مورد اینکه آیا دستگاهی در این زمینه قصور داشته است یا خیر، اظهار کرد: این موضوع باید پس از حادثه ارزیابی و بررسی شود.

مهرور در پایان در خصوص وضعیت محور کرج - چالوس نیز گفت: این محور از اوایل شب مسدود شد و کسی در آن گرفتار نیست. پلیس نیز برای مدیریت آن حضور دارد.

دستور استانداری تهران در پی بارش برف
در پی افزایش کولاک و سرمای مسیرهای منتهی به تهران در محورهای ارتباطی غرب استان، استانداری تهران اعلام کرد که براساس توصیه مدیریت بحران استان، مأموران راهور و نیروهای امدادی بر الزامی بودن استفاده از زنجیر چرخ در حین حرکت خودروها در محورهای ارتباطی یادشده تأکید و نظارت و کنترل داشته باشند.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما