رشد 5 درصدی و رکورد تولید شمش در شرکت فولاد خوزستان

در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی محقق شد؛

رشد 5 درصدی و رکورد تولید شمش در شرکت فولاد خوزستان

7 بهمن 1396 19:22

شرکت فولاد خوزستان در ادامه روند رو به رشد تولید و عرضه فولاد موفق شد برای سومین بار طی سال جاری رکورد ماهانه خود را بهبود بخشد و با تولید 3 میلیون و یکصد و چهل‌و‌چهار هزار تن شمش تا پایان دی ماه،به رشد 5 درصدی در محصول نهایی دست یابد.

به گزارش روزان به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای در آستانه دهه فجر و جشن‌های سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی‌، ضمن تبریک این مناسبت به کارکنان تلاشگر این شرکت اعلام کرد تولید شمش طی دی ماه به رقم 329 هزار تن و رکورد ارسال محصول صادارتی به 253 هزار تن رسید که هر دو رقم،رکوردهای تازه‌ای در تولید و ارسال ماهانه فولاد خوزستان محسوب می‌شوند.
این گزارش به نقل از مدیر برنامه‌ریزی و کنترل تولید تصریح دارد رکورد تولید ماهانه فولاد برای سومین مرتبه در سال‌جاری ارتقا یافته است.
اطلاعیه روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان به نقل از علی اشکانی پور می‌افزاید:رکورد پیشین تولید ماهانه مربوط به شهریور ماه امسال با 31 روز کاری و به میزان 328 هزار و 384 تن بود که هم‌اکنون در 30 روز دی ماه پشت سر گذاشته شده است.
مدیر برنامه‌ریزی و کنترل تولید افزود :رشد 5 درصدی تولید 10 ماهه فولاد خوزستان نسبت به‌مدت مشابه سال قبل در حالی است که تا‌کنون اهداف برنامه‌ای امسال شرکت نیز کاملا محقق شده است.

اشکانی‌پور خاطر‌نشان کرد:این رکورد شکنی و موفقیت‌ها بیانگر تلاش، همدلی و البته دانش فنی کارکنان تلاشگر و متخصص شرکت فولاد خوزستان، در راستای رسیدن به «اقتصاد مقاومتی» است.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما