دیدار مدیرعامل بانک ملت و استان‌دار فارس

دیدار مدیرعامل بانک ملت و استان‌دار فارس

20 دی 1396 19:27

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل <بانک ملت/a> و اسماعیل تبادار استان‌دار فارس به منظور بحث و تبادل نظر درباره پروژه‌های زیربنایی استان فارس و بررسی همکاری‌های فی مابین دیدار و گفتگو کردند.

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل <بانک ملت/a> و اسماعیل تبادار استان‌دار فارس به منظور بحث و تبادل نظر درباره پروژه‌های زیربنایی استان فارس و بررسی همکاری‌های فی مابین دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی <بانک ملت/a>، در این دیدار که با حضور دکتر بیگدلی مدیرعامل <بانک ملت/a>، اسماعیل تبادار استان‌دار فارس و جمعی از مدیران ارشد <بانک ملت/a>، مدیران استانی و سرمایه‌گذاران استان فارس برگزار شد، طرفین بر چگونگی گسترش تعاملات و حمایت‌های <بانک ملت/a> از پروژه‌ها و سرمایه گذاری‌ها در این استان بحث و تبادل نظر کردند. براساس این گزارش، پروژه ملی تولید سوخت جت، گازوییل و آب صنعتی از گاز، موسوم به پروژه GTL«نار کنگان» از محورهای اصلی این نشست بوده است. <بانک ملت/a> قرار است این طرح را با رقمی بالغ بر 600 میلیون دلار در مدت 3 سال تامین مالی کند. این گزارش حاکی است پروژهGTLنار کنگان از پروژه‌های عظیم ملی است که با بهره‌برداری از آن تا 2 سال آینده علاوه بر درآمدزایی و بازدهی مناسب سرمایه‌گذاری، اشتغال‌زایی به میزان 2500 نفر در منطقه ایجاد خواهد کرد. گفتنی است، در این جلسه رحمانی معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی استانداری فارس، حسین حیدری معاون مدیرعامل <بانک ملت/a>، محسن خوارزمی مدیر امور ناحیه سه، مجید ابراهیمی مدیر امور اعتباری، همتی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت فارس، عربی مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری فارس، بهزاد شریفی مدیر شعب استان فارس، رضایی پور مدیرکل بین‌الملل این بانک و تعدادی از سرمایه‌گذاران و مشتریان ارزنده بانک نیز حضور داشتند.
افزایش خدمات به نابینایان در شعب
بانک شهر
در راستای تسهیل در ارائه خدمات ویژه به نابینایان، سیستم ارائه خدمات بانکی نابینایان برای نخستین‌بار در سرپرستی منطقه 5 بانک شهر( البرز) راه‌اندازی شد. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،شهرام عالی‌پور با بیان این مطلب گفت:این سیستم به منظور تسهیل در ارائه خدمات به نابینایان در شعبه فردیس کرج راه‌اندازی شده است. رئیس سرپرستی منطقه 5 البرز بانک شهر در ادامه افزود: با توجه به جایگاه اجتماعی این بانک و محور فعالیت‌های آن در ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، سرویس‌دهی به افراد نابینا در شعبه فردیس کرج آغاز شد. عالی‌پور با اشاره به ویژگی‌های این دستگاه خاطر نشان کرد: این دستگاه به شکل کیبورد است و نابینایان می‌توانند با استفاده از این دستگاه، همه خدمات بانکی از جمله افتتاح حساب، واریز و برداشت وجه، خدمات کارت و غیره را دریافت کنند. بانک شهر در حال حاضر در شعب مقدس اردبیلی، ولی عصر، ونک، پارک بهمن،اقدسیه، رشید تهرانپارس، فرخی یزدی و فلکه اول صادقیه تهران نیز خدمات ویژه نابینایان را ارائه می‌دهد.
تاکید مدیرعامل بانک پارسیان بر حمایت بیشتر بانک‌های خصوصی از دولت
مدیرعامل بانک پارسیان در نشستی با حضور استان‌دار لرستان بر حمایت بیشتر بانک‌های خصوصی از دولت وهمچنین طرح‌های اشتغال‌زایی تاکید کرد. کورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان درنشستی با حضور استان‌دار لرستان، قائم مقام اتاق بازرگانی، مسئولان اجرایی و مدیران بانک‌های خصوصی لرستان بر حمایت بیشتر بانک‌های خصوصی از دولت وهمچنین طرح‌های اشتغال‌زایی تاکید کرد. مدیرعامل بانک پارسیان، که در راس هیاتی به‌منظور بازدید از شعبه خرم‌آباد به این استان سفرکرده بود، در نشست مشورتی اتاق بازرگانی استان که استان‌دار لرستان، محمد بیرانوند، نماینده مجلس شورای اسلامی خرم‌آباد و سلاحورزی، قائم مقام اتاق بازرگانی ایران، مسئولین دستگاه اجرایی و مدیران بانک‌های خصوصی استان درآن حضور داشتند، بر استفاده از ظرفیت‌های بانک‌ها برای حمایت از طرح‌های اشتغال‌زا و کمک به رونق تولید و صنعت تاکید کرد.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما