جدیدترین تصمیمات بانک‌های عامل برای تسریع در پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان

جدیدترین تصمیمات بانک‌های عامل برای تسریع در پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان

7 دی 1396 2:49

جلسه مشترک تعدادی از مدیران بانک‌های عامل در بازسازی مناطق زلزله‌زده و استاندار کرمانشاه در بانک سپه برگزار و برای تسریع و تسهیل در امر پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان تصمیم‌گیری شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، در این جلسه که با حضور هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه، محمد حسین‌زاده، مدیرعامل <بانک ملی/a>، کورورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان، علی اشرف افخمی، مدیرعامل بانک صنعت و معدن، محمد کاظم چقازردی، مدیرعامل بانک سپه و مهدیان، معاون بنیاد مسکن و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد،

جلسه مشترک تعدادی از مدیران بانک‌های عامل در بازسازی مناطق زلزله‌زده و استاندار کرمانشاه در بانک سپه برگزار و برای تسریع و تسهیل در امر پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان تصمیم‌گیری شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، در این جلسه که با حضور هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه، محمد حسین‌زاده، مدیرعامل <بانک ملی/a>، کورورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان، علی اشرف افخمی، مدیرعامل بانک صنعت و معدن، محمد کاظم چقازردی، مدیرعامل بانک سپه و مهدیان، معاون بنیاد مسکن و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، تدابیر لازم برای  تسریع و تسهیل در امر پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان در نظر گرفته شد. این گزارش می‌افزاید: ایجاد سه شعبه سیار در شهرهای زلزله‌زده توسط بانک‌های عامل و افزایش ساعت کار شعب این شهرستان‌ها از دیگر تصمیمات گرفته‌شده در جلسه یادشده بود. محمد‌کاظم چقازردی، مدیرعامل بانک سپه نیز در این مراسم با بیان اینکه محور اصلی این تفاهمنامه را در کمترین زمان ممکن عملیاتی می‌کنیم، افزود: برگزاری این جلسه و امضای تفاهمنامه موجب افزایش سرعت کار در پرداخت تسهیلات و رفع مشکلات مردم منطقه خواهد شد. وی خاطر نشان کرد: این‌جانب لازم می‌دانم با توجه به وقوع زلزله در استان کرمانشاه که محل زادگاه اینجانب است از همه مسئولان کشور به‌ویژه مقام معظم رهبری با تشکر از رئیس‌جمهور و سایر مسئولان و هموطنان عزیز که از همه ظرفیت‌های کشور برای کاهش آلام مردم وارد صحنه شدند، تشکر کنم. وی گفت: از تلاش استاندار کرمانشاه و مسئولان استان نیز که با برنامه‌ریزی تلفات این حادثه را به حداقل رساندند، تشکر می‌کنم. کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان نیز در این مراسم ضمن تشکر از تلاش شبانه‌روزی استاندار کرمانشاه به منظور بازسازی مناطق زلزله‌زده گفت: بانک‌های دولتی و خصوصی برای بازسازی مناطق زلزله‌زده در کنار مسئولان استان کرمانشاه هستند. وی اظهار کرد: با توافق‌های انجام‌شده در حوزه ساخت فضاهای آموزشی، بهداشتی و درمانی و کمک‌رسانی به مناطق زلزله‌زده بانک‌ها در این تفاهمنامه مسئولیت‌هایی را بر عهده گرفته‌اند که به موقع انجام خواهد شد. پرویزیان با بیان اینکه در این جلسه موضوع بسیار مهم احداث و بازسازی واحد‌های تولیدی و صنعتی استان کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت، افزود: امیدوارم با فهرستی که وزارت صنعت، معدن و تجارت در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهد، بانک‌ها به زودی تسهیلات پرداختی به واحدهایی که از چرخه تولید خارج شده بودند در دستور کار قرار دهند. مدیرعامل بانک پارسیان تصریح کرد: بانک‌ها در تفاهمنامه همکاری مشترک برای بازسازی مناطق زلزله‌زده موظف هستند سرمایه در گردش لازم و سرمایه ثابت را برای واحدهای تولیدی و صنعتی تأمین کنند.
 
قدردانی شهردار کرج از حمایت‌های بانک شهر
شهردار کلان‌شهر کرج با تاکید بر اینکه قدردان حمایت‌های بانک شهر طی سال‌های اخیر هستیم، گفت: حمایت‌های بانک شهر از مدیریت شهری کلان شهرها بر هیچ‌کس پوشیده نیست. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، اصغر نصیری با بیان این مطلب و با اشاره به نقش بانک شهر در پشتیبانی از پروژه‌های عمرانی و فرهنگی در شهرهای مختلف گفت: رویکرد این بانک از ابتدای تاسیس، حمایت از شهروندان و کمک به توسعه و آبادانی شهرها بوده و خوشبختانه در این راستا کارنامه درخشانی دارد. وی با اشاره به اینکه بسیاری از مدیران ارشد شهری کلان‌شهرها مدیون اقدامات و خدمات ارزشمند دکتر پورزرندی، مدیرعامل بانک شهر هستند، تصریح کرد: بانک شهر در مدت زمان کوتاه، با درایت و مدیریت مدیران ارشد خود توانسته است در میان بانک‌های برتر کشور قرار گیرد. شهردار کلان‌شهر کرج ادامه داد: در حالی که اجرای بسیاری از پروژه‌ها در کشور با کندی پیش می‌رفت؛ با کمک‌های بانک شهر روند اجرای آنها سرعت گرفت و به بهره‌برداری رسید.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما