امضای تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌های فولاد مبارکه، ایریسا و POSCO ICT

امضای تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌های فولاد مبارکه، ایریسا و POSCO ICT

6 دی 1396 2:33

 اصفهان– پوستین‌دوز- مدیرعامل شرکت ایریسا از امضای تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌های فولاد مبارکه، ایریسا و POSCO ICT خبر داد و گفت: این اقدام به منظور هوشمندسازی فرایند کسب‌وکار انجام شد.

 اصفهان پوستین‌دوز- مدیرعامل شرکت ایریسا از امضای تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌های فولاد مبارکه، ایریسا و POSCO ICT خبر داد و گفت: این اقدام به منظور هوشمندسازی فرایند کسب‌وکار انجام شد.
ایرج فخری نجف‌آبادی افزود: در راستای استراتژی‌ها و اهداف بلندمدت شرکت فولادمبارکه برای تولید 25 میلیون تن فولاد در افق 1404 و حفظ سرآمدی شرکت، بنا بر راهبردهای مدیریت ارشد شرکت، مقرر شد زمینه هوشمندسازی کسب‌وکار، فرایندهای تولید و کلیه سطوح اتوماسیون (Smart Factory) فراهم شود که در ادامه تفاهمنامه‌های قبلی، این تفاهمنامه بین 3 شرکت مذکور به امضا رسید.
وی تصریح کرد: به منظور تحقق اهداف مندرج در تفاهمنامه مقرر شد در گام نخست، در یک پروژه سه‌ماهه وضعیت شرکت فولادمبارکه از نظر سیستم‌های اطلاعاتی، اتوماسیون صنعتی، تکنولوژی و فرایندهای تولید با شرکت پوسکو و سایر فولادسازان باتجربه و برتر جهان مقایسه و ارزیابی شود و نقشه راه و گام‌های لازم برای رسیدن به وضعیت بهینه تعریف و تدوین شود.
مدیرعامل شرکت ایریسا با اشاره به سوابق شرکت POSCO ICT گفت: این شرکت یکی از شرکت‌های گروه پوسکو است که در سال 1989 تأسیس شد و دارای گردش مالی 767 میلیون دلار در سال 2016 بوده است.
وی با اشاره به اینکه شرکت POSCO ICT 2500 نفر از کارکنان خود را در صنایع فولادسازی، فرودگاهی، حملونقل هوشمند و خطوط مترو مشغول به کار کرده است، افزود: این شرکت فرایند هوشمندسازی کسب‌وکار را برای شرکت پوسکو و چند شرکت فولادسازی در سراسر جهان انجام داده و به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز در این زمینه مطرح است.
فخری نجف‌آبادی با بیان اینکه شرکت ایریسا به‌عنوان بازوی فنی و شرکت تخصصی وابسته به شرکت فولادمبارکه درزمینه سیستم‌های اطلاعاتی و کلیه سطوح اتوماسیون فعالیت می‌کند، افزود: شرکت فولادمبارکه با الگوبرداری از شرکت پوسکو و POSCO ICT با انجام این پروژه ضمن ارتقای سطح هوشمندی شرکت و بهره‌مندی از مزایای آن، شرکت ایریسا را نیز برای حفظ و تداوم بهبود و تعمیم این فرایند توانمند می‌کند.  

shareاشتراک گذاری

نظرات شما