اوباما همچنان در صدر توئیتر

اوباما همچنان در صدر توئیتر

15 آذر 1396 15:17

در حالی که باراک اوباما کمتر از یکسال است از کاخ سفید خارج شده است اما همچنان فرمانده کل قوای توئیت است! براساس لیست توئیتر، چهل و چهارمین رئیس‌جمهوری آمریکا بیشترین توئیت پسندیده شده در 2017 را به خود اختصاص داده است.

ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، پست باراک اوباما، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در واکنش به راهپیمایی‌های برتری‌طلبان سفیدپوست در شارلوتزویل در تابستان امسال بیشترین "لایک" را گرفت. این پست پیامی از نلسون ماندلا، رهبر ضد آپارتاید به همراه تصویری از کودکانی با سه نژاد مختلف بود. در این پیام نوشته شده بود: "هیچکس با ذهنیت تنفر از فرد دیگری به دلیل رنگ پوست او، سابقه او و یا دین او متولد نشده است."

   

اوباما همچنین سه مطلب از 9 مطلب مهم بازنشر شده در سال 2017 را به خود اختصاص داد، در حالی که جانشین او در هیچکدام از این لیست‌ها نبود. در حقیقت ترامپ نزدیک به رده بهترین‌ها هم نبود.

 

یکی از توئیت‌های او که بیشترین لایک را در 2017 داشت، مربوط به پستی درباره کره‌شمالی بود که ماه گذشته 617 هزار و 132 بار مورد پسند قرار گرفت. در همین حال یکی از محبوب‌ترین تصاویر ترامپ در توئیتر بیش از 4 میلیون بار لایک گرفت. بیشترین توئیت بازنشر شده ترامپ ویدیویی مربوط به دعوای او با سی‌ان‌ان بود که 363 هزار و 477 بار بازنشر شد؛ در حالی که بیشترین توئیت‌ بازنشر شده اوباما بیش از 1.7 میلیون بار بازنشر شد.

 

شبکه اجتماعی توئیتر تنها سه مورد از توئیت‌ها با بیشترین لایک‌های 2017 و 9 مورد از پست‌هایی که بیشترین بازنشر را داشته، منتشر کرد.

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما