آقای ترامپ! سخنان جنون‌آمیز شما خللی در سد محکم ملت ایران وارد نمی‌کند

کواکبیان در جلسه علنی مجلس:

آقای ترامپ! سخنان جنون‌آمیز شما خللی در سد محکم ملت ایران وارد نمی‌کند

19 مهر 1396 13:14

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: آقای ترامپ صحبت‎‌های جنون‌آمیز شما خللی در سد محکم ملت ایران وارد نمی‌کند.

تسنیم، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 19 مهر) پارلمان در تذکری، گفت: از سران قوا می‌خواهم همان‌طور که سپاه پاسداران و دست‌اندرکاران دیپلماسی با وحدت خودشان نشان دادند که در مقابل دشمن اتحاد دارند، سران قوا هم این اتحاد خودشان را بروز دهند و براساس اصل 176 قانون اساسی همه در چارچوب منویات نظام حرکت کنند.

وی با بیان اینکه تمامی آمادگی‌ها در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و حتی فضای مجازی برای مقابله با اقدامات احتمالی آمریکا وجود دارد، اظهار داشت: مسئولان اقتصادی باید توجه کنند که بعضی از اقدامات نباید به وضعیت اقتصادی مردم فشار وارد کند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: بنده معتقدم ما مردمی داریم که در مقابل دشمن، چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا، صف واحدی را تشکیل خواهند داد و انسجام داخلی قطعا برقرار است.

کواکبیان با استناد به اصل 106 قانون اساسی در اخطاری، گفت: مباحثی مطرح می‌شود در مورد اینکه قوه قضائیه برخوردهایی با بعضی از فعالان اصلاح‌طلب می‌کند، مرکز تشخیص جاسوس‌ وزارت اطلاعات است، وزیر اطلاعات هم درباره فرزند یکی از روسای قوا خیلی خوب اظهارنظر کرد.

وی تاکید کرد: خواهش می‌کنم صداوسیمای ما تابع باشد و بدون واقعیت دادگاه که قانون آنها را تعیین می‌کند، حکم و حق کسی را تضییع نکند،‌ کسانی در مجلس بوده‌اند و نایب رئیس بوده‌اند، بی‌جهت آنها را جاسوس تلقی نکنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: از نظر انسجام داخلی هم در سطح حکومت و هم در سطح فعالان سیاسی آمادگی برای مقابله با هرگونه اقدامات احتمالی دشمن وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: به آقای ترامپ می‌گوییم که صحبت‌های جنون‌آمیز شما هیچ خللی در سد محکم ملت ایران وارد نمی‌کند.

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما