ایران برای مقابله با اقدامات ضدایرانی ترامپ دست‌ خالی نیست

نقوی‌حسینی

ایران برای مقابله با اقدامات ضدایرانی ترامپ دست‌ خالی نیست

17 مهر 1396 11:17

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران تحت هیچ شرایطی تن به دخالت‌های رئیس‌جمهور آمریکا در امور داخلی خود نمی‌دهد.

سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی  خبرگزاری تسنیم، با اشاره به ادعای برخی رسانه‌‌های غربی درباره تصمیمات احتمالی ترامپ علیه ایران و احتمال قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی، گفت: ایران به‌صورت دقیق رفتارهای ترامپ را رصد می‌کند و به نظر می‌رسد که آقای ترامپ درک درستی از شرایط منطقه و مسائل بین‌المللی ندارد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران یک نیروی دفاعی و ضدتروریستی است، تصریح کرد: هرگونه اقدام علیه سپاه اقدامی در راستای حمایت از تروریست‌ها محسوب می‌شود و این اقدام احتمالی با واکنش جدی ایران مواجه خواهد شد.

نقوی‌حسینی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران یک کشور قدرتمند منطقه‌ای است و تحت هیچ شرایطی تن به دخالت‌های رئیس‌جمهور آمریکا در امور داخلی خود نمی‌دهد، تصریح کرد: ما برای مقابله اقدامات ضدایرانی رئیس‌جمهور آمریکا دست خالی نیستیم و اگر لازم باشد از هر اقدامی برای دفاع از حقوق ملت ایران استفاده خواهیم کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: رفتارهای ماجراجویانه رئیس‌جمهور آمریکا در راستای ناامن کردن منطقه است و ما می‌دانیم که منافع آمریکا‌یی‌ها با ناامنی و کشتار در منطقه خاورمیانه گره خورده است.
منبع: تسنیم

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما