سید جلال حسینی:روی بدشانسی به پیکان باختیم

کاپیتان پرسپولیس در گفتگو با «روزان»

سید جلال حسینی:روی بدشانسی به پیکان باختیم

28 شهریور 1396 14:51

سید جلال حسینی، کاپیتان باتعصب پرسپولیس مدت‌هاست به علت مصدومیت در ترکیب این تیم قرار ندارد. نبود سید جلال در خط دفاعی پرسپولیس محسوس است و مطمئناً بازگشت این مدافع به ترکیب این تیم می‌تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا باشد. باخت پرسپولیس به پیکان باعث شد تماسی بگیریم با سید جلال حسینی و نظرات وی را در مورد این بازی و بازی‌های آینده پرسپولیس جویا شویم.

مهدی حسینی:سید جلال حسینی، کاپیتان باتعصب پرسپولیس مدت‌هاست به علت مصدومیت در ترکیب این تیم قرار ندارد. نبود سید جلال در خط دفاعی پرسپولیس محسوس است و مطمئناً بازگشت این مدافع به ترکیب این تیم می‌تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا باشد. باخت پرسپولیس به پیکان باعث شد تماسی بگیریم با سید جلال حسینی و نظرات وی را در مورد این بازی و بازی‌های آینده پرسپولیس جویا شویم.
بعد از پیروزی شیرین برابر الاهلی کمتر کسی فکر می‌کرد پرسپولیس مقابل پیکان به مشکل بخورد و ببازد. 
تیم ما بازی خیلی پرفشاری را مقابل الاهلی انجام داده بود. تیم ما 80 دقیقه 10 نفره در گرمای‌وحشتناک امارات با الاهلی جنگید و همین باعث تحلیل قوای بدنی بازیکنان شده بود و طبیعی بود تیم ما آن طراوت همیشگی را در دیدار با پیکان نداشته باشد. با همه اینها تیم ما در بازی برابر پیکان هم خیلی تلاش کرد تا به پیروزی برسد ولی متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. 
روحیه تیم بعد از این باخت خانگی چگونه است؟
خب مشخص است که همه ما از این باخت ناراحت هستیم ولی کاری نمی‌شود انجام داد و ما باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم تا بتوانیم این شکست را جبران کنیم. 
بسیاری اعتقاد دارند بازی دفاعی پیکان یکی از دلایل باخت پرسپولیس بود؟
خوب اکثر تیم‌هایی که مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند فوتبال دفاعی ارائه می‌کنند. تیم پیکان هم بعد از گلی که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند در خط دفاعی خودش خیمه زد تا بتواند به سه امتیاز این دیدار برسد و در نهایت هم موفق شدند. ما هم فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم ولی انگار قرار نبود توپ‌های ما وارد دروازه پیکان شود. 
خوشحالی پیکانی‌ها بعد از پیروزی گویا باعث ناراحتی بازیکنان و هواداران شده است؟
بالاخره فوتبال برد و باخت دارد و بازی با پیکان روز خوب ما نبود. پیکانی‌ها یادشان بماند بازی برگشتی هم در راه است و این پایان راه نبود که چنین حرکاتی از خود نشان می‌دادند! ما در بازی برگشت با پیروزی بر این تیم جواب حرکتشان را خواهیم داد. 
به اعتقاد هواداران، نبود شما در ترکیب کاملا محسوس است؟
هواداران به من لطف دارند ولی خداروشکر بقیه بازیکنان عملکرد عالی در ترکیب تیم دارند و ما مشکلی در هیچ‌کدام از خطوط بازی نداریم. 
وضعیت مصدومیتتان به کجا رسید؟
خداروشکر شرایطم رفته‌رفته بهتر می‌شود و تلاش می‌کنم بتوانم تا بازی با الهلال در آمادگی خوبی قرار بگیرم و با صلاحدید آقای برانکو در ترکیب تیم قرار بگیرم. 
به نظر شما امسال هم قادر به تکرار قهرمانی در لیگ برتر هستید؟
هدف ما همین است که بتوانیم به قهرمانی برسیم. هنوز در شروع راه قرار داریم و با یک باخت اتفاق تلخی برای پرسپولیس نمی‌افتد. در بازی‌های آینده نشان خواهیم داد که چقدر برای تکرار عنوان قهرمانی مصمم هستیم. 
بازی با الهلال را چطور می‌بینید؟
هر بازی در لیگ قهرمانان سخت است به‌ویژه در این مراحل که تیم‌های قدرتمند به آن راه یافته‌اند. ما تلاشمان را خواهیم کرد تا از این مرحله نیز به سلامت عبور و خود را مهیای دیدار فینال لیگ قهرمانان کنیم. تیم ما واقعا لیاقت حضور در فینال را دارد و ما در بازی‌های گذشته این را اثبات کرده‌ایم. امیدوارم حمایت‌های بیشتری از پرسپولیس صورت بگیرد تا بتوانیم به فینال راه پیدا کنیم. 
به نظر شما بهتر نبود به جای بازی در عمان در امارات بازی می‌کردید؟
صد‌در‌صد بازی در امارات به نفع ماست و من بارها در مصاحبه‌های مختلف به این موضوع تاکید کرده‌ام. بالاخره ما ایرانی‌های زیادی در امارات داریم که می‌توانند مشوق تیم ما باشند ولی گویا اماراتی‌ها کارشکنی می‌کنند و راضی به بازی ما در امارات نیستند. 

 

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما