بزرگداشت هفته دفاع مقدس هرچه باشکوه تر برگزار خواهد شد

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آذربایجان شرقی:

بزرگداشت هفته دفاع مقدس هرچه باشکوه تر برگزار خواهد شد

28 شهریور 1396 14:21

 سمیه امینی- دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آذربایجان شرقی برنامه‌های مختلف این هفته را در استان اعلام کرد.

 سمیه امینی- دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آذربایجان شرقی برنامه‌های مختلف این هفته را در استان اعلام کرد.
سردار عزت‌الله جعفری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این هفته از 31 شهریور تا هفتم مهر شروع می‌شود، شعار امسال را «من انقلابی‌ام»  اعلام و اظهار کرد: سرآغاز برنامه‌های هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح و یگان‌های مختلف نظامی مستقر در استان است که طی آن توان دفاعی و نظامی نیروهای مسلح به نمایش گذاشته می‌شود.
وی، گشایش نمایشگاه دفاع مقدس در محل مرکز فرهنگی دفاع مقدس تبریز را از برنامه‌های ویژه این هفته بیان کرد و افزود: این نمایشگاه به مدت یک هفته برای بازدید علاقه‌مندان دایر خواهد بود و طی آن از ساعت 19:30 عملیات والفجر مقدماتی توسط سپاه عاشورا بازسازی شده و برای مردم نمایش داده می‌شود.
جعفری، یادواره 289 شهیده بانوی آذربایجان شرقی طی دوران دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و گفت: این یادواره از ساعت 9 صبح الی 13 روز 31 شهریور در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.
وی گردهمایی سنگرسازان بی‌سنگر، راه‌اندازی خبرگزاری دفاع مقدس آذربایجان شرقی، تجلیل از پیش‌کسوتان عرصه جبهه و جنگ، غبارروبی از مزار شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و رونمایی از چند کتاب و مستندهای مربوط به شهدای مدافع حرم و شهدای دوران دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های هفته در استان بیان کرد.
در راستای فرهنگسازی مصرف بهینه آب
اجرای 13 برنامه صدای پای آب در محله‌های شهرهای استان مرکزی
زهرا صوفی– در سال جاری نیز همچون سال گذشته برنامه«صدای پای آب در محله‌ها» با هدف گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب و ارتباط مستقیم و چهره به چهره با مشترکان توسط دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در چند شهر استان مرکزی اجرا شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی زهرا طراوتی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت با اعلام خبر فوق گفت: به منظور ارتباط با مشترکان و پاسخگویی به پرسش‌های ایشان و همچنین فرهنگسازی مصرف بهینه آب در بین مردم برنامه فرهنگی «صدای پای آب در محله‌ها» توسط روابط عمومی شرکت آبفای مرکزی از ابتدای تابستان سال‌جاری در اراک و 5 شهر دیگر استان برگزار شد. وی با اشاره به اینکه اولین برنامه از این طرح در8 محله شهراراک و شهرهای خمین، محلات، دلیجان، تفرش و مهاجران برگزار شد، تصریح کرد: برگزاری مسابقه و برپایی نمایشگاه نقاشی از آثار کودکان از برنامه‌های این طرح ویژه کودکان و آموزش چهره به چهره در مورد مسائل مرتبط با آب و فاضلاب همچون معرفی روش‌های مصرف بهینه آب و شیرآلات و سر شیرهای کاهنده مصرف، پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص کیفیت آب، انجام آزمایش کدورت سنجی برای اهالی محل از جمله برنامه‌های این طرح است. گفتنی است اجرای این طرح تا پایان مهر سال‌جاری ادامه دارد.

 

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما