گام 1000 میلیارد ریالی بانک سامان برای ازدواج جوانان

گام 1000 میلیارد ریالی بانک سامان برای ازدواج جوانان

22 شهریور 1396 15:24

بانک سامان از ابتدای سال 95 تا 20 شهریور امسال، بیش از 10 هزار و 800 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است. رضا شیرین گوهریان، مدیر اعتبارات خرد و صنفی در گفتگو با «سامان‌رسانه» با اعلام این خبر گفت:

بانک سامان از ابتدای سال 95 تا 20 شهریور امسال، بیش از 10 هزار و 800 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است. رضا شیرین گوهریان، مدیر اعتبارات خرد و صنفی در گفتگو با «سامان‌رسانه» با اعلام این خبر گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از سال گذشته به‌عنوان یکی از برنامه‌های اصلی بانک برای یاری‌رسانی به نسل جوان جامعه در دستورکار قرار گرفته است. مدیر اعتبارات خرد و صنفی بانک سامان تصریح کرد: بر همین اساس بانک سامان هم‌راستا با سیاست‌های ابلاغی بانک مرکزی، بودجه مجزایی به این امر اختصاص داده که بر همین اساس، از ابتدای سال 95 تا 20 شهریور سال جاری، 10 هزار و 820 فقره تسهیلات به مبلغ یک‌هزار و 130‌میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.
وی خاطرنشان کرد: به هریک از زوجین مبلغ 100 میلیون ریال تسهیلات قرض‌‌الحسنه ازدواج، بر اساس شرایط و ضوابط بانک مرکزی و با کارمزد سالانه چهار درصد پرداخت می‌شود که متقاضیان باید نسبت به بازپرداخت آن طی 48 قسط مساوی ماهانه اقدام کنند. مدیر اعتبارات خرد و صنفی بانک سامان گفت: در اردیبهشت امسال، یکی از افرادی که برای دریافت تسهیلات ازدواج، نسبت به افتتاح حساب وین بانک سامان اقدام کرده بود، در قرعه‌کشی این حساب، برنده جایزه ممتاز50 میلیون تومانی شد.

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما