پرداخت بیش از 29 میلیارد ریال وام ازدواج در کمتر از یک ماه توسط بانک سپه

پرداخت بیش از 29 میلیارد ریال وام ازدواج در کمتر از یک ماه توسط بانک سپه

21 شهریور 1396 16:35

مدیر شعب بانک سپه استان یزد از رشد 33 درصدی تسهیلات پرداختی این بانک به بخش‌های مولد طی پنج ماهه ابتدای سال نسبت به کل سال 95 خبر داد و اظهار کرد:

مدیر شعب بانک سپه استان یزد از رشد 33 درصدی تسهیلات پرداختی این بانک به بخش‌های مولد طی پنج ماهه ابتدای سال نسبت به کل سال 95 خبر داد و اظهار کرد: بانک سپه تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و نقش‌آفرینی در عرصه کلان اقتصادی به کار گرفته است. به گزارش پایگاه ا طلاع‌رسانی بانک سپه، عباس وطن خواه، مدیر شعب بانک سپه استان یزد با بیان مطلب فوق افزود: با تلاش صورت گرفته توسط همکاران این مدیریت طی سال جاری در شاخص سپرده کل ریالی به رشدی معادل 11.8 درصدی، سپرده‌های موثر قرض‌الحسنه جاری با رشد 20 درصدی نسبت به سال گذشته، سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت با رشد 21 درصدی و بلند مدت با رشد 8.6 درصدی نسبت به اسفند سال گذشته مواجه بودیم. وطن‌خواه با اشاره به طرح ضربتی وام ازدواج گفت: بانک سپه استان از ابتدای اجرای این طرح تنها در 30 روز 29.5 میلیارد ریال به 278 نفر از زوج‌های جوان وام پرداخت کرده است. به گفته مدیر شعب بانک سپه استان یزد از مرداد سال 95 تاکنون 100 میلیارد و 650 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است. وی با بیان اینکه جدیت و داوطلب شدن بانک سپه برای اجرای طرح ضربتی وام ازدواج در راستای توجه این بانک به مسئولیت اجتماعی خود است، گفت: پرداخت این میزان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج حاصل تلاش همکاران مختلف در سطح استان و اعتقاد آنها به نقش‌آفرینی بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی و رفع نیازهای مردم است. 
برگزاری کارگاه بازاریابی و فروش در شعبه بیستون بیمه سرمد
کارگاه آموزشی در شعبه بیستون (کرمانشاه) بیمه سرمد با حضور سرپرست مدیریت بازاریابی، فروش و امور مشتریان، پیمان فتحی، سرپرست این شعبه و جمعی از نمایندگان و کارشناسان این شرکت برگزار شد. بنابر اعلام بیمه سرمد، پیمان قربانی در این دوره آموزشی که با هدف تشریح روش‌های مذاکره با مشتریان و تبیین مبانی بازاریابی و فروش در صنعت بیمه برگزار شده بود، شناسایی، نیازسنجی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مورد تاکید قرار داد و گفت: رسیدگی به کلیه امور بیمه‌ای بیمه‌گذاران و جلب رضایت آنان در تمام مراحل از صدور بیمه‌نامه تا رسیدگی، ارزیابی و پرداخت خسارت از یک‌سو و ایجاد ارتباط مستمر و تعامل موثر با بیمه‌گذاران از سوی دیگر، یکی از اصلی‌ترین اصول حرفه‌ای راهبران فروش است.
بانک سامان 5000 میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده منتشر می‌کند
بانک سامان با کسب مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، 5000 میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) منتشر می‌کند. به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، اوراق گواهی سپرده بانک سامان به صورت مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام)، با نام و از طریق سامانه سیما منتشر خواهد شد. بر اساس این گزارش، این اوراق یک ساله با سود 17 درصد سالانه و معاف از مالیات است و سود آن در مقاطع یک ماهه پرداخت می‌شود. نرخ بازخرید اوراق نیز 15درصد سالانه تعیین شده است. این گزارش حاکی است، فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک سامان تا 26 شهریور ادامه دارد.
افتتاح و راه‌اندازی ساختمان جدید بیمه «ما» در اردبیل
در راستای اهداف مشتری مدارانه و در جهت خدمت‌رسانی مناسب و سریع و در دسترس مشتریان بودن، ساختمان جدید شعبه بیمه «ما» در شهر اردبیل افتتاح و راه‌اندازی شد. به گزارش روابط عمومی بیمه «ما»‌، آیین راه‌اندازی و افتتاح شعبه اردبیل با حضور مهندس صفدری؛ مدیرعامل، بهاری‌فر؛ عضو هیات مدیره، امیرحسین قربانی؛ معاون فنی، امیر شفیعی؛ مدیر امور شعب، کشور سیما مدیر بیمه‌های مهندسی، خاص و انرژی، مددی مدیر امور نمایندگان و کارگزاران و دکتر مطوری؛ مشاور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، انوجی؛ مدیر شعب <بانک ملت/a> استان اردبیل و برخی از مسئولین شهری برگزار شد. در ابتدای این مراسم میراحمدزاده؛ رئیس شعبه اردبیل ضمن عرض خیر مقدم به اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل، روسای برخی بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای و برخی مسئولین شهری، به اختصار گزارشی از عملکرد شعبه در طول فعالیت ارائه کرد. مهندس صفدری با  اشاره به اینکه شرکت بیمه «ما» در سال 1396 به عنوان نخستین شرکت بیمه مجمع سالانه خود را برگزار کرد، افزود: بیمه «ما» بالاترین سود را به ازای هر سهم پرداخت کرده است که این امر در سایه تلاش همه جانبه همکاران ستاد و شبکه فروش و شعب سراسر کشور و توجه ویژه تمامی پرسنل محقق شده است. به گفته مهندس صفدری، بیمه «ما» در بورس کشور شفاف‌ترین شرکت معرفی شده است، به گونه‌ای که امروز در جایگاه 56 شرکت بورس کشور قرار گرفته‌ایم؛ در حالی‌که درگذشته در رتبه  115 قرار داشتیم. وی افزود: بیمه نامه مسئولیت مدنی پلنگ ایرانی موجب شد تا در تمام نقاط  کشور شرکت سهامی بیمه «ما» به عنوان بنیان‌گذار «CSR» شناخته شود، به طوری که  امروز هر کجا صحبت از مسئولیت اجتماعی است، نام  بیمه «ما» مطرح می‌شود. این فعال صنعت بیمه یادآور شد: در دنیای امروز سازمان‌های اقتصادی موفق هستند که در مسئولیت‌های اجتماعی ورود کنند.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما