حیدری:قهرمانی دور از دسترس نیست

بازیکن باتجربه استقلال تهران در گفتگو با روزان

حیدری:قهرمانی دور از دسترس نیست

19 شهریور 1396 14:10

مهدی حسینی:خسرو حیدری را باید ناجی تیم استقلال برابر تیم گل‌گهر سیرجان بدانیم.گل دقیقه 85 خسرو باعث شد استقلال به دور بعدی جام حذفی صعود کرده و کمی از فشارهای اخیر رهایی پیدا کند.گفتگویی انجام دادیم با این بازیکن خوش‌اخلاق و باتجربه که در ذیل می‌خوانید:

مهدی حسینی:خسرو حیدری را باید ناجی تیم استقلال برابر تیم گل‌گهر سیرجان بدانیم.گل دقیقه 85 خسرو باعث شد استقلال به دور بعدی جام حذفی صعود کرده و کمی از فشارهای اخیر رهایی پیدا کند.گفتگویی انجام دادیم با این بازیکن خوش‌اخلاق و باتجربه که در ذیل می‌خوانید:
با گلی که وارد دروازه گل‌گهر کردید همه از شما به عنوان ناجی استقلال نام می‌برند.
من هم مثل سایر بازیکنان تیم، هدفم موفقیت و پیروزی تیم بود که خوشحالم در نهایت به این هدف دست پیدا کردیم.البته نمی‌توانم خوشحالی‌ام را از بابت گلی دومی که به ثمر رساندم پنهان کنم.خوشحالم که در این موفقیت سهیم بودم.
فکرش را می‌کردید در بازی با گل گهر به دردسر بیفتید؟
کلا تیم‌هایی که مقابل استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرند انگیزه زیادی دارند و در بازی مقابل گل‌گهر نیز این انگیزه و تلاش را در بازیکنان حریف دیدیم.البته بازی در چمن مصنوعی نیز برای ما کمی مشکل بود و همین شرایط بازی را پیچیده کرده بود.البته ما موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم که متاسفانه با بدشانسی از دست رفت.ولی خوشحالم که در نهایت توانستیم پیروز این بازی سخت باشیم.
با این پیروزی فکر می‌کنید طلسم عدم موفقیت استقلال بشکند؟
شما اگر بازی‌های قبلی ما را مرور کنید می‌بینید ما فرصت‌های گلزنی زیادی روی دروازه حریفان ایجاد می‌کنیم.اگر ما قدر این موقعیت‌ها را می‌دانستیم الان صحبتی از طلسم و این مسائل نبود. در کل این پیروزی می‌تواند از نظر روحی ما را در شرایط بهتری قرار دهد و ان‌شاءالله که بتوانیم در دیدار با پارس جنوبی نیز عملکرد درخشانی داشته باشیم و بتوانیم پیروز این دیدار حساس باشیم.
فشار روحی روانی چقدر در عدم نتیجه‌گیری استقلال تاثیر داشته است؟ 
خوب بالاخره وقتی تیمی یکی دو بازی نمی‌تواند نتیجه بگیرد باعث می‌شود فشار روی تیم بیشتر شود به‌ویژه اینکه هواداران هم انتظار پیروزی از شما دارند.همین‌ها دست به دست هم می‌دهد تا تیم با استرس وارد زمین شود و به راحتی موقعیت‌ها را از دست بدهد.شاید در شرایط عادی بسیاری از این موقعیت‌ها تبدیل به گل شود ولی چون تیم از نظر روحی تضعیف شده است گل کردن این موقعیت‌ها سخت می‌شود.
اوج این فشارها را در دیدار با پدیده دیدیم.تماشاگران به شدت از عملکرد تیم و سرمربی ناراضی بودند.
هواداران تاج سر ما هستند و بدانند ما به عشق آنها بازی می‌کنیم و همه تلاشمان را برای موفقیت استقلال به‌کار می‌بندیم.می‌دانم انتظار آنها از ما بیشتر است ولی به ما فرصت بدهند و حمایت کنند تا بتوانیم به روزهای اوج خودمان برگردیم.دیدار با گل‌گهر شروع دوباره‌ای برای ما بود که ان‌شاءالله در دیدار با پارس جنوبی نیز موفق خواهیم بود تا تمامی این حاشیه‌ها و فشارها از روی دوش استقلال برداشته شود.
جو داخل تیم چگونه است؟
خداراشکر جو خیلی خوبی در استقلال وجود دارد و همه با هم رفیق هستیم و برای موفقیت استقلال هم قسم شده‌ایم.شاید اگر هر تیم دیگری در چنین شرایطی قرار داشت از درون هم از هم می‌پاشید ولی خداراشکر رابطه بازیکنان و مربیان بسیار خوب است و به نظرم همین موضوع می‌تواند استقلال را به موفقیت برساند.
بیشترین شعار هواداران علیه منصوریان بود.شما به عنوان یکی از بزرگان استقلال روحیه منصوریان را بعد از بازی با پدیده چطور دیدید؟
آقای منصوریان زحمات زیادی برای استقلال کشیده و من و سایر بازیکنان به خوبی در جریان تلاش‌های ایشان هستیم.هر مربی هم جای ایشان بود بعد از این جریانات ناراحت می‌شد ولی خداراشکر آقای منصوریان نشان داد که مربی‌ای نیست که با این مسائل روحیه خودش را ببازد و کنار بکشد.ایشان این مدت به خوبی تمرینات تیم را زیر نظر گرفتند و روحیه بازیکنان را بالا بردند و خداراشکر توانستیم با همین روحیه تیمی گل‌گهر سیرجان را شکست دهیم.حالا هم خودمان را آماده بازی با پارس جنوبی می‌کنیم.
با این نتایجی که در لیگ برتر گرفته‌اید هنوز به قهرمانی امیدوار هستید؟
بله، چرا نباشیم؟مگر چند هفته از شروع لیگ گذشته است.هنوز تا پایان راه خیلی مانده است و شکست برای بقیه تیم‌ها نیز وجود دارد.ما تلاشمان را می‌کنیم در هفته‌های آینده خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم و بار دیگر به عنوان مدعی خودمان را مطرح کنیم.امیدوارم هواداران هم حمایت کنند تا بتوانیم جواب محبت‌ها و حمایت‌های آنها را بدهیم.

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما