ارائه خدمات متنوع بانکی در سوپرمارکت‌های مالی بانک پارسیان

4 مرداد 1396 16:44

عضو هیات‌مدیره بانک پارسیان در مراسم افتتاح شعبه فرهنگ شهر شیراز گفت: بانک پارسیان جدا از ارائه خدمات پایه، برای تولید محصولات متنوع در حوزه خدمات پولی و بانکی برنامه‌ریزی کرده که در این مسیر با در اختیار داشتن زیرساخت‌های منعطف و مستحکمIT، ارتباطات جدیدی را در بسترهای غیرحضوری برای مشتریان تعریف کرده است. خسروانی، عضو هیات‌مدیره و معاون اجرایی بانک پارسیان از یک اتفاق خوب در بانک پارسیان خبر داد و افزود:

عضو هیات‌مدیره بانک پارسیان در مراسم افتتاح شعبه فرهنگ شهر شیراز گفت: بانک پارسیان جدا از ارائه خدمات پایه، برای تولید محصولات متنوع در حوزه خدمات پولی و بانکی برنامه‌ریزی کرده که در این مسیر با در اختیار داشتن زیرساخت‌های منعطف و مستحکمIT، ارتباطات جدیدی را در بسترهای غیرحضوری برای مشتریان تعریف کرده است. خسروانی، عضو هیات‌مدیره و معاون اجرایی بانک پارسیان از یک اتفاق خوب در بانک پارسیان خبر داد و افزود: طی سنوات اخیر براساس سیاست‌هایی که در بانک تدوین شده و با رویکرد جدیدی که در مدیریت ارشد بانک به وجود آمده گام‌های بزرگی در جهت خروج از بنگاه‌داری و توسعه خطوط کسب و کار و ارائه خدمات بانکی گسترده برداشته شده است. وی با ارزیابی عملکرد موفق شرکت بیمه پارسیان گفت: شرکت بیمه پارسیان یکی از بزرگ‌ترین و خوش‌نام‌ترین شرکت‌های بیمه در سطح کشور است که با ارائه خدمات متنوع درحوزه بیمه‌ای رضایت‌خاطر مشتریان را فراهم کرده و جایگاه این شرکت در صنعت بیمه طی سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است. معاون اجرایی بانک پارسیان در مورد جایگاه خدمات ارزی این بانک نیز تصریح کرد: بزرگ‌ترین شبکه کارگزاری بین بانک‌های کشور متعلق به بانک پارسیان است که این ویژگی و زیرساخت‌های بانک پارسیان دردوران تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران، امکان ورود کالا به کشور را فراهم کرده بود و بخش عمده‌ای از واردات به واسطه کریدورهای ایجادی از سوی بانک پارسیان انجام می‌شد، به طوری که با گشایش اعتبار چندین میلیارد دلاری، سهم قابل توجهی در تحقق اهداف اقتصادی دولت داشته‌ایم.
نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» عرضه شد
نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» با امکانات تازه، رونمایی شد که می‌توان مهم‌ترین آنها را امکان انتقال وجه از مبدا بانک‌های مختلف به همه کارت‌های عضو شتاب دانست. دارندگان اپلیکیشن «همراه کارت» با استفاده از نسخه جدید می‌توانند از مبدا بانک‌های آینده، ملی، کشاورزی، انصار، پست بانک و سرمایه به کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب، عملیات انتقال وجه را انجام دهند. بدین ترتیب بیش از 67 میلیون کارت عضو شتاب اکنون می‌توانند در شبکه «همراه کارت» ثبت شوند. یکی دیگر از امکانات این نسخه جدید، امکان ورود به قسمت تنظیمات اپلیکیشن با استفاده از اثرانگشت است که ضمن افزایش ایمنی، سرعت در کار را بسیار ارتقا می‌دهد. تجربه کاربری بالای این اپلیکیشن و عدم نیاز به مراجعه به شعبه برای استفاده از آن، از اصلی‌ترین مزیت‌های رقابتی «همراه کارت» است. تراکنش‌های انتقال وجه انجام شده در اپلیکیشن «همراه کارت» پس از ارائه نسخه جدید به زودی به 25 میلیون تراکنش خواهد رسید. شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا به زودی نسخه دیگری از «همراه کارت» ارائه خواهد کرد که خدمات کیف پول الکترونیکی، به آن اضافه شده و به‌گونه‌ای خواهد بود که با شرایط جدید پرداخت الکترونیکی کشور سازگار باشد.
برگزاری نشست مقایسه محصولات بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری در بیمه رازی
نخستین نشست مقایسه محصولات بیمه‌ای شرکت‌های بیمه داخلی در رشته بیمه عمر و سرمایه گذاری با حضور کارشناسان و نمایندگان شرکت بیمه رازی در تهران بررسی و تجزیه تحلیل شد. به گزارش روابط عمومی‌بیمه رازی، عباس رنجبر کلهرودی، مدیربیمه‌های عمر و حوادث بیمه رازی ضمن اعلام خبر مذکور بیان کرد: بیمه‌های جامع عمر و سرمایه گذاری که توسط شرکت بیمه رازی و شرکت‌های بیمه دیگر و با نام‌های تجاری گوناگون از طرف شرکت‌های بیمه عرضه می‌شود، دارای دو مؤلفه پوشش‌های بیمه‌ای و پس‌اندازی است که با توجه به مزایای متنوع آن مورد استقبال بسیارخوب هموطنان عزیز قرارگرفته و افزایش سهم بیمه‌های زندگی تا 14 درصد مؤید این امر است. مدیر بیمه‌های عمر و حوادث بیمه رازی افزود: انواع طرح‌های بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری شرکت بیمه رازی ازجمله طرح‌های طلوع، مهتاب، امید و بازنشستگی که براساس نیازهای اقشار محتلف جامعه طراحی شده است؛ ضمن برخورداری از پوشش‌های متنوع و مناسب و متعادل، از بازدهی سرمایه‌گذاری خوبی نسبت به طرح‌های مشابه برخوردار است که در این نشست ضمن مقایسه طرح‌های مشابه و تبیین ویژگی‌ها، نکات قوت و برجسته طرح‌های بیمه‌ای این شرکت توسط کارشناسان محترم مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 امکان دریافت نذورات آستان حضرت معصومه(س) در سامانه وجوهات شرعی <بانک ملت/a>
 همزمان با فرارسیدن ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و با هدف توسعه خدمات الکترونیک، به همت
<بانک ملت/a> امکان دریافت نذورات آستان مقدس قم در سامانه دریافت وجوهات شرعی و نذورات از طریق کارت‌های شتابی، فعال شد. به گزارش روابط عمومی‌<بانک ملت/a>، با فعال شدن این خدمت، زائران بارگاه حضرت معصومه(س) می‌توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی و صرفاً با داشتن کارت شتابی، نسبت به واریز وجوه به حساب آستان مقدس با مراجعه به سایت اصلی <بانک ملت/a> به نشانی www. bankmellat. ir اقدام کنند. بر اساس این گزارش، <بانک ملت/a> پیش از این در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و توجه به امور معنوی آحاد مردم و همچنین به منظور تسهیل در پرداخت وجوهات شرعی و نذورات با استفاده از کارت‌های شتابی، با پیشنهاد مدیریت شعب استان قم نسبت به راه‌اندازی این سامانه برای مسجد مقدس جمکران، دفتر تبلیغات اسلامی‌حوزه علمیه قم و دفتر آیت‌الله العظمی‌مکارم شیرازی اقدام کرده بود. 
 

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما