ستاره فولاد خوزستان در گفتگو با «روزان»؛

زهیوی: از هیچ تیمی نمی ترسیم

3 مرداد 1396 16:12

تیم فولاد خوزستان پنج‌شنبه در هفته اول رقابتهای لیگ برتر یک بازی سخت با تیم پرسپولیس برگزار خواهد کرد. فولاد برای این دیدار روی رحیم زهیوی مهاجم تیمش حساب ویژه ای باز کرده است. گفتگویی انجام دادیم با این مهاجم گلزن که در ذیل می‌خوانید: شرایط فولاد را برای دیدار با پرسپولیس چطور می بینید؟

مهدی حسینی: تیم فولاد خوزستان پنج‌شنبه در هفته اول رقابتهای لیگ برتر یک بازی سخت با تیم پرسپولیس برگزار خواهد کرد. فولاد برای این دیدار روی رحیم زهیوی مهاجم تیمش حساب ویژه ای باز کرده است. گفتگویی انجام دادیم با این مهاجم گلزن که در ذیل می‌خوانید:
شرایط فولاد را برای دیدار با پرسپولیس چطور می بینید؟
خداروشکر با تمرینات خوبی که زیر نظر مربیان انجام داده‌ایم در شرایط خوبی به سر می‌بریم. تلاش ما این است که این فصل با فولاد بازی‌های خوبی انجام دهیم و باعث خوشحالی مردم شویم. پرسپولیس تیم بزرگی است که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بوده و جزء آماده ترین تیم های فوتبال ایران است. با اینکه بازی دشواری را پیش رو داریم؛ ولی ما از قبل بازنده نیستیم و می خواهیم در خانه حداکثر امتیاز این دیدار را به‌دست بیاوریم تا شروع طوفانی در لیگ برتر داشته باشیم.
به نظر شما پیروزی در برابر این پرسپولیس امکان پذیر است؟
بله چرا نباشد؟ البته من همانطور که گفتم، منکر بزرگی و آمادگی تیم پرسپولیس نیستم، ولی فراموش نکنید ما هم فولاد هستیم و این فصل با تغییراتی که در تیم داشته‌ایم نمی‌خواهیم ‌مقابل هیچ تیمی تسلیم شویم و ترسی از هیچ تیمی نداریم. حالا فرقی هم نمی کند تیم مقابل ما پرسپولیس باشد یا تیم دیگر. ما برای موفقیت باید با تمام توان در مقابل حریفان قرار بگیریم. الان هم که در خانه بازی داریم، باید از امتیاز میزبانی به نحو احسن استفاده کنیم و با یاری خدا بتوانیم سه امتیاز این دیدار سخت را به‌دست بیاوریم.
مثل اینکه با مهاجمین پرسپولیس هم حسابی کری دارید؟
نه مسئله کری خوندن نیست. من به توانایی‌های خودم ایمان دارم و امسال این را ثابت خواهم کرد. مهاجمین پرسپولیس خوب هستند، ولی من هم به توانایی‌های خودم ایمان دارم و انشالله با گلزنی در دیدار با پرسپولیس این را ثابت می کنم.
البته همانطور که می دانید، پرسپولیس یکی از بهترین خط‌های دفاعی ایران را دارد و گلزنی به این تیم کار سختی است؟
اینکه پرسپولیس دروازه بان و خط دفاعی خوبی دارد، شکی در آن وجود ندارد؛ ولی من می‌خواهم دروازه پرسپولیس را در این دیدار باز کنم و به اعتقاد خودم موفق به انجام این کار خواهم شد. من حداقل یک گل برای پرسپولیس در این دیدار کنار گذاشته ام.
امسال برای آقای گلی هم برنامه دارید؟
چرا باید دروغ بگویم؟ بله. دوست دارم آقای گل این فصل لیگ برتر بشوم. من یک جای دیگر هم گفتم که اگر فصل پیش در لیگ برتر ایران بودم، طارمی به راحتی نمی توانست آقای گل شود و صد در صد می توانستم آقای گل شوم.
البته رقابت امسال بین مهاجمین سخت خواهد شد؟
من از رقابت با هیچ بازیکنی نمی ترسم. هدف اول من کمک به موفقیت تیم فولاد است و در کنار آن می خواهم عنوان آقای گلی لیگ برتر را نیز کسب کنم.
به نظرتان فولاد این فصل می تواند عملکرد ضعیف سال گذشته را جبران کند؟
فصل گذشته هر چه بود، تمام شد و ما الان با یک فولاد جدید و آماده طرف هستیم و قصد نداریم به اتفاقات فصل گذشته فکر کنیم. انشالله با کمک هواداران فصل درخشانی را در فوتبال ایران خواهیم داشت تا نتایج فصل گذشته فولاد به فراموشی سپرده شود.
حضور پورموسوی روی نیمکت تیمتان چقدر به فولاد برای رسیدن به اهدافش کمک می‌کند؟
بالاخره ایشان یکی از مربیان خوب و باتجربه فوتبال ایران است که مطمئناً حضورشان روی نیمکت نعمتی هست برای تیم فولاد و حتما با درایت ایشان می توانیم حرف های زیادی در فوتبال ایران داشته باشیم. من امید زیادی به عملکرد خوب فولاد در این فصل دارم و انشالله با عملکرد خوبمان کاری می کنم همه حریفان از رویارویی با فولاد وحشت داشته باشند.
به نظر شما این فصل کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟
اگر با حرف من قرار است قهرمان معین شود. من دوست دارم فولاد قهرمان شود، ولی در کل نمی توان قبل از شروع لیگ برتر در مورد قهرمان این فصل قضاوتی کرد؛ چون تیم‌ها بازیکنان خوبی جذب کرده اند و به نظرم رقابت نزدیکی را این فصل شاهد خواهیم بود و امیدوارم در نهایت تیمی قهرمان شود که لیاقتش را دارد.
برای بازی با پرسپولیس با هوادارانتان چه صحبتی دارید؟
هواداران که همیشه نسبت به ما لطف دارند و در هر شرایطی ما را حمایت می کنند. مطمئناً در این دیدار نیز مثل همیشه حامی ما خواهند بود و ما هم تلاش می کنیم با بازی خوب و کسب امتیاز آنها را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم.

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما