حیدری: تا آخرین توان برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

ستاره با تجربه استقلال تهران در گفتگو با روزان؛

حیدری: تا آخرین توان برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

1 مرداد 1396 14:6

خسرو حیدری بدون شک یکی از وزنه‌های مهم تیم استقلال تهران است که با تجارب بالایی که دارد، می‌تواند در فصل جدید لیگ برتر نقش بسزایی در موفقیت‌های استقلال داشته باشد. گفتگویی انجام دادیم با این بازیکن خوش اخلاق و ارزنده استقلال تهران که در ذیل می‌خوانید:

میثم صیامی:خسرو حیدری بدون شک یکی از وزنه‌های مهم تیم استقلال تهران است که با تجارب بالایی که دارد، می‌تواند در فصل جدید لیگ برتر نقش بسزایی در موفقیت‌های استقلال داشته باشد. گفتگویی انجام دادیم با این بازیکن خوش اخلاق و ارزنده استقلال تهران که در ذیل می‌خوانید:
از شرایط استقلال برای هواداران بگویید. 
با تمرینات خوبی که در ارمنستان و تهران سپری کرده‌ایم در شرایط خوبی قرار داریم. خداروشکر اردوی ارمنستان خیلی برای تیم مفید بود و ما نتیجه خوب این تمرینات را در لیگ برتر خواهیم دید و به نظرم این تمرینات به ما کمک خواهد کرد که تا انتهای فصل از نظر بدنی کم نیاوریم و از نظر فنی نیز بتوانیم عملکرد قابل قبولی از خود ارائه کنیم که مورد پسند هواداران عزیزمان نیز باشد. 
با بازیکنان خوبی که این فصل به تیمتان اضافه شده، فکر می‌کنید امسال بتوانید قهرمان شوید؟
همان‌طور که گفتید بازیکنان خوبی این فصل به جمع ما پیوسته‌اند و الان بدون شک در هیچ کجای زمین مشکلی از نظر بازیکن نداریم. تیم ما الان جزء کامل‌ترین تیم‌های حاضر در لیگ برتر است که برای قهرمانی چیزی کم ندارد و ما تلاشمان را می‌کنیم که با نتایج خوبی که کسب می‌کنیم باعث خوشحالی هواداران شویم. البته تیم‌های دیگر نیز بازیکنان خوبی به خدمت گرفته‌اند و مطمئناً رقابت با آنها راحت نیست. ما خداروشکر نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی نداشتیم و فقط چند بازیکن خوب به جمع ما اضافه شده‌اند تا کامل‌تر شویم. همین مسئله به ما کمک می‌کند که تیم هماهنگ‌تری نسبت به فصل گذشته داشته باشیم. متاسفانه فصل گذشته ما خیلی دیر به هماهنگی رسیدیم و همین موضوع یکی از دلایل از دست دادن قهرمانی بود. 
پس امسال شرایط برای قهرمانی شما مهیاست؟
از الان که نمی‌شود در مورد قهرمانی حرف زد ولی ما شرایط خوبی داریم و تا آخرین توان برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد و در این مورد کوتاه نمی‌آییم. 
به نظر شما اضافه شدن جباری و منتظری چقدر می‌تواند برای تیمتان مفید باشد؟
هر دو بازیکن جزء بهترین‌های فوتبال ایران هستند و از تجربه بالایی نیز برخوردارند. صد در صد ما به حضور این دو بازیکن ارزشمند نیاز داریم و عملکرد خوبشان در فوتبال ایران و آسیا خود گواه همه چیز است. البته بازیکنان خوب دیگری نیز به جمع ما اضافه شده‌اند که حتما برای تیم مفید واقع خواهند شد. 
آیا نگرانی‌هایی بابت مصدومیت مجتبی جباری و دیگر بازیکنان مصدوم استقلال هم وجود دارد؟
متاسفانه با شایعاتی از قبیل مصدومیت مجتبی جباری می‌خواهند استقلال را به حاشیه بکشانند. آقا مجتبی با تیم تمرین می‌کند و خداروشکر آماده است که با بازی‌های خوبش همه هواداران را خوشحال کند. بالاخره مصدومیت ممکن است برای هر بازیکنی در فوتبال پیش بیاید ولی تنها چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد این است که مجتبی جباری مصدومیتی ندارد و آماده شروع رقابت‌های لیگ برتر است. در مورد مصدومین تیم هم باید بگویم که آنها مطمئناً با آمادگی کامل به تیم اضافه خواهند شد و در ادامه فصل ما رابرای رسیدن به پیروزی همراهی خواهند کرد.
حضور موفق استقلال در نقل و انتقالات انتظارات را از تیم بالا برده است؛ در این مورد چه نظری دارید؟
انتظار از تیمی‌مثل استقلال همیشه بالاست و فقط مربوط به امروز یا دیروز نمی‌شود. هواداران همیشه انتظار موفقیت از استقلال دارند و ما هم برای این موفقیت باید تلاش کنیم. خداروشکر که حضور خوبی هم در نقل و انتقالات داشتیم و همین تا حدود زیادی فشار را از روی تیم بر می‌دارد چون ما در هر نقطه از زمین بازیکنان خوبی در اختیار داریم.
در مورد بازی هفته اول تیمتان با نفت آبادان که در گرمای‌شدید برگزار خواهد شد، چه نظری دارید؟
بازی در گرمای شدید آبادان برای ما سخت خواهد بود به‌ویژه اینکه صنعت نفت آبادان هواداران پرشوری را نیز دارد که از ثانیه اول بازی تا ثانیه آخر تیم محبوبشان را تشویق می‌کنند. با همه سختی‌ها ما به دنبال کسب سه امتیاز دیدار هفته اول خود هستیم تا شروعی توفانی را در لیگ برتر داشته باشیم. اگر دنبال قهرمانی هستیم باید از هفته‌های اول محکم و قدرتمند ظاهر شویم و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. 
به حضور در تیم ملی فکر می‌کنید؟
هر بازیکنی آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش را دارد. هدف اول من حضور موفق در ترکیب تیم استقلال است و اینکه بتوانم پیراهن تیم ملی را دوباره بر تن کنم یا خیر، بعدها مشخص خواهد شد. 
 

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما