حفظ ارزش‌های اسلامی‌وظیفه ناجاست

حفظ ارزش‌های اسلامی‌وظیفه ناجاست

25 تیر 1396 16:28

سخنگوی ناجا با بیان اینکه پلیس اصراری بر اقدامات سلبی در مرحله اول در حوزه حجاب ندارد، گفت: حفظ ارزش‌های اسلامی‌وظیفه اصلی ناجاست و برخورد با هنجارشکنان به عنوان آخرین خط درمان، همواره در دستور کار پلیس است. 

سردار منتظرالمهدی گفت: پلیس براساس وظایف قانونی خود مبنی بر حفظ ارزش‌های اسلامی‌و رعایت هنجارهای جامعه و اعتقاد به فلسفه حجاب در پیشگیری از آسیب‌های متعدد اجتماعی در جامعه اخلاقی و دینی به وظایف خود در این حوزه با رویکرد ایجاب و اقناع و استفاده از روش‌های ترغیبی، تشویقی، آموزشی و البته اقدامات بازدارنده و سلبی به عنوان آخرین خط درمان عمل می‌کند. 
وی تصریح کرد: بدیهی است 26 دستگاه درحوزه ترویج و پاسداشت فرهنگ عفاف و حجاب مسئولیت دارند و پلیس آخرین ایستگاه در بین این 26 دستگا‌ه است. 
جزئیات بیمه گردشگران ایرانی در ارمنستان توسط بیمه پارسیان
قرارداد ارائه خدمات بیمه به گردشگران ایرانی در ارمنستان در چارچوب همکاری شرکت‌های بیمه‌ای برای خدمات رسانی به شهروندان دو کشور در مقصد مقابل امضا شد. براساس قرارداد همکاری بین شرکت بیمه پارسیان و شرکت بیمه روس گستراخ که روز پنج‌شنبه امضا شد، اتباع و گردشگران ایرانی که از مسیرهای هوایی و زمینی عازم ارمنستان خواهند شد، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. با اجرای این قرارداد، متقاضیان می‌توانند پیش از سفر با دریافت بیمه نامه از شعب یا نمایندگان بیمه پارسیان در داخل و مبادی خروجی از مزایای بیمه مسافرتی، شخص ثالث و بدنه خودرو در قلمرو ارمنستان استفاده کنند. از سوی دیگر، انعقاد موافقت نامه همکاری بیمه‌ای بین شرکت‌های دو کشور افزون بر فراهم کردن تسهیلات و مزایای برخورداری از پوشش بیمه ای، زمینه ارتقا و توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران و ارمنستان را فراهم می‌کند. توافق امروز در پی سفر بهمن ماه سال گذشته عبدالناصر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی‌ و هیات همراه، شامل مدیران عامل بیمه ایران، پارسیان و اتکایی ایرانیان به ارمنستان با هدف گسترش روابط در این حوزه عملی شد. همچنین در دیدار هیات مذاکره کننده بیمه پارسیان با سیدکاظم سجادی، سفیر ایران در ارمنستان، تازه ترین گزارش از وضعیت مناسبات و اقدامات آتی صنعت بیمه برای توسعه همکاری‌ها و ایجاد پوشش‌های بیمه‌ای بین تهران و ایروان بررسی شد. پس از سفر دی ماه سال گذشته حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران به ایروان و مذاکره با سرژ سرکیسیان، رئیس جمهوری ارمنستان، مذاکرات اعضای هیات عالی همراه با همتایان و سپس رفت و آمد متقابل هیات‌های مختلف، برنامه‌ها و زمینه‌های فراوانی برای توسعه همکاری‌های دو کشور فراهم شده است. 

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما