گل محمدی:سه هفته سخت پیش رو خواهیم داشت

سرمربی تراکتورسازی تبریز در گفتگو با روزان:

گل محمدی:سه هفته سخت پیش رو خواهیم داشت

23 تیر 1396 23:58

یم تراکتورسازی تبریز به خاطر محرومیت از فصل نقل و انتقالات نتوانست بازیکنی را جذب کند. همین موضوع به علاوه مصدومیت چند بازیکن این تیم به دردسرهای یحیی گل‌محمدی افزوده است. گفتگویی انجام دادیم با سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که در ذیل می‌خوانید:

میثم صیامی:تیم تراکتورسازی تبریز به خاطر محرومیت از فصل نقل و انتقالات نتوانست بازیکنی را جذب کند. همین موضوع به علاوه مصدومیت چند بازیکن این تیم به دردسرهای یحیی گل‌محمدی افزوده است. گفتگویی انجام دادیم با سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که در ذیل می‌خوانید:
دوری هشت‌ماهه هادی محمدی از میادین فوتبال خبر بدی برای شما و هواداران تراکتورسازی تبریز بود.
متاسفانه هادی دچار مصدومیت شدیدی شد و ما دعا می‌کردیم که مصدومیتش خیلی جدی نباشد ولی متاسفانه بعد از بررسی که پزشکان انجام دادند، مشخص شد که رباط صلیبی هادی پاره شده و چندین ماه نمی‌تواند ما را همراهی کند. در این شرایط که ما از جذب بازیکن نیز عاجز هستیم، واقعا این خبر بدی برای کل مجموعه تراکتورسازی بود. 
گویا این مصدومیت بر روحیه بازیکنان هم تاثیر منفی گذاشته است؟
وقتی یکی از بازیکنان تیم دچار مصدومیتی به این شدت می‌شود، مشخص است که بر روحیه کلیه اعضای تیم تاثیر منفی می‌گذارد ولی خب اتفاقی است که افتاده و کاری از دست ما بر نمی‌آید و باید تلاش کنیم که برای اولین دیدار خود در لیگ برتر به نهایت آمادگی برسیم. 
با مصدومیت محمدی احتمال دارد بنگر بار دیگر به تیم اضافه شود؟
به زودی در این مورد تصمیم‌گیری خواهم کرد. باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود. 
در مورد دیدار دوستانه‌ای که مقابل تیم ملی امید برگزار کردید، صحبت کنید. 
ما برای هماهنگی بیشتر بازیکنان نیاز به انجام چنین بازی‌هایی داریم. با اینکه در این دیدار شکست خوردیم ولی من در کل از عملکرد بچه‌ها راضی هستم و ان‌شاءالله تا شروع لیگ بتوانیم به هماهنگی بهتری دست پیدا کنیم. تنها اتفاق بد مسابقه مصدومیت محمدی بود که کاش هرگز اتفاق نمی‌افتاد. 
این نوع دیدارهای تدارکاتی تا به الان چه سودی برای تراکتورسازی داشته است؟
خوب هدف از این دیدارهای تدارکاتی شناسایی نقاظ ضعف تیم است. ما در دیدارهای این‌چنینی به دنبال شناسایی نقاط ضعف تیم هستیم تا بتوانیم قبل از شروع مسابقات رسمی‌آنها را برطرف کنیم. این نوع دیدارها کمک بزرگی برای ما هست که بتوانیم با رفع نقاط ضعف به نقاط قوت تیم بیفزاییم. 
شما یک دیدار تدارکاتی سخت هم مقابل سپاهان دارید؛ نگران مصدومیت دیگر بازیکنان تیمتان نیستید؟
امیدوارم که دیگر شاهد مصدومیت بازیکنی از تیم نباشیم. بالاخره سپاهان یکی از بهترین تیم‌های فوتبال ایران است و به نظرم بازی با این تیم قبل از شروع لیگ می‌تواند ما را بهتر از شرایط آمادگی و هماهنگی بازیکنان تیم آگاه کند.
دیدار با سپاهان آخرین دیدار تدارکاتی شما قبل از شروع لیگ برتر است؟
خیر ما بعد از دیدار با سپاهان یک دیدار دیگر در تبریز مقابل تیم گسترش فولاد انجام خواهیم داد. 
مصدومیت بازیکنان و محرومیت از نقل و انتقالات این فصل می‌تواند دردسرهای زیادی برای شما ایجاد کند.
من با علم به این موضوع به تراکتور آمدم و از اول می‌دانستم شرایط سخت است ولی به بازیکنان تیم و جوانانی که در تراکتورسازی هستند، ایمان دارم و امیدوارم آنها نیز از این فرصتی که در اختیارشان قرار گرفته به نحو احسن استفاده کرده و شایستگی‌های خودشان را در زمین مسابقه نشان دهند. 
در این فصل به دنبال کسب چه رتبه‌ای در لیگ برتر هستید؟
من در مورد رتبه و این مسائل نمی‌خواهم صحبت کنم. هدف ما این هست که با داشته‌های فعلی کنار آمده و سعی کنیم بهترین عملکرد ممکن را در هر مسابقه از خود به نمایش بگذاریم. امیدوارم هواداران هم حمایت خوبی از ما به عمل بیاورند تا ان‌شاءالله شرمنده آنها نشویم. 
به نظر می‌رسد بدشانسی‌های تراکتور تمامی‌ندارد و قرعه لیگ هم به نفع شما نبود. 
ما سه هفته سخت را خواهیم داشت. هفته اول در گرمای شدید اهواز باید به مصاف استقلال خوزستان برویم و هفته بعد هم در تبریز میزبان پرسپولیس پرستاره خواهیم بود که اصلا بازی راحتی نیست. در هفته سوم هم باید به تهران رفته و مقابل استقلال تهران قرار بگیریم. کلا شرایط قرعه کشی به نفع ما نبود ولی باز چاره‌ای نیست و ما باید با تمام توان مقابل این حریفان قرار بگیریم و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما