مهدی تاج: بازی با تیم ملی فوتبال روسیه قطعی است

بازی با برزیل به نفع فوتبال ما نبود!

مهدی تاج: بازی با تیم ملی فوتبال روسیه قطعی است

16 تیر 1396 17:51

ترکیب دو تیم استقلال و پرسپولیس را برای دربی آلمان هواداران می‌دهند که این خودش درآمدزاست و صحبت‌هایی هم برای پخش آن از تلویزیون شده است!

ترکیب دو تیم استقلال و پرسپولیس را برای دربی آلمان هواداران می‌دهند که این خودش درآمدزاست و صحبت‌هایی هم برای پخش آن از تلویزیون شده است!
روزان:بعد از صعود دلچسب تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 روسیه حالا چشم اهالی فوتبال و مردم به فدراسیون فوتبال است تا ببینند مهدی تاج و همکارانش چه تدارکاتی را برای حضور موفق ایران در جام جهانی فراهم می‌کنند. کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال تا به اینجا کار خود را به نحو احسن انجام داده و حالا نوبت فدراسیون فوتبال است که بتواند شرایط مناسبی را برای حضور موفق ایران در جام جهانی 2018 فراهم سازد. بالاخره تیم‌هایی که راهی مسابقات جام جهانی فوتبال می‌شوند برای حضور موفق در این رقابتها نیاز به اردوهای برون مرزی عالی و دیدارهای دوستانه خوب دارند. مهدی تاج در مورد اردوها و بازی‌های پیش روی تیم ملی فوتبال و همچنین دربی سرخابی‌ها در آلمان صحبت‌های مهم و در عین حال قابل تاملی مطرح کرده است که در ذیل می‌خوانید:
بازی با تیم‌های بزرگ هزینه دارد
سه چهار جلسه با کی‌روش به صورت مفصل داشتیم و درباره اتفاقاتی که باید رخ بدهد، صحبت کردیم. این برنامه‌ها را برآورد هزینه کردیم و دیدیم که 10 تا 20 میلیارد تومان بودجه لازم داریم. خیلی ساده است و می‌دانید که اگر بخواهیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم، هزینه دارد. ضمن اینکه بازی با هر تیم بزرگی برای تیم ملی خوب نبوده و به نفع تیم ملی نیست.
بازی با برزیل نفعی برای فوتبال ایران نداشت!
ما قبلاً با برزیل هم بازی کردیم، اما نفعی برای فوتبال ما نداشته است. ما باید ببینیم چه مسابقه‌ای به درد ما می‌خورد و به همین دلیل یک بازی دوستانه با روسیه خواهیم داشت. این بازی قطعی است و بازی‌های دیگر را هم پیش‌بینی کردیم. ما این برنامه‌ها را برآورد هزینه کردیم و نزدیک به 17. 5 میلیارد نیاز داریم.
خیلی خوب است که ترکیب دربی را هواداران مشخص می‌کنند!
طبق قانون هر مسابقه‌ای که قرار است برگزار شود، فدراسیون باید باخبر باشد و موافقت کند. جلسه‌ای را با مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در دفتر آقای داورزنی برگزار کردیم. فدراسیون هنوز به این نتیجه نرسیده بود که این دیدار می‌تواند به‌نفع فوتبال ما بوده و درآمدی هم داشته باشد. با این حال به‌خاطر مسائل اقتصادی ما حتی به باشگاه‌ها اعلام کردیم که اردوی خارج از کشور نداشته باشند و از امکانات داخل استفاده کنند، اما این دو باشگاه شرایط اسپانسر خود را هم آوردند که این بازی برای آنها درآمد خیلی خوب خواهد داشت. مبلغ آن را هم در جلسه ذکر کردند و ما خواستیم این را در نامه‌ای به ما اعلام کنند. اگر درآمد داشته باشد، خوب است و این بازی در آلمان برگزار خواهد شد. ترکیب دو تیم را هم برای این بازی هواداران می‌دهند که این خودش درآمدزا بوده و صحبت‌هایی هم برای پخش آن از تلویزیون شده است. 
برنامه‌های سازمان لیگ برای فصل جدید لیگ برتر
اگر از مسئولان سازمان لیگ سوال کنید بهتر است. ما جشن برترین‌ها را خواهیم داشت و مراسم قرعه‌کشی را داریم. جشن برترین‌ها هم یک هفته پیش از لیگ برگزار خواهد شد و برنامه‌های سازمان لیگ طبق روال پیش می‌رود. برنامه‌ها با کی‌روش تنظیم شده و با باشگاه‌ها نیز توافق شده و توافق باشگاه‌ها را گرفتند. علی‌رغم مشکلاتی که وجود دارد، اما تیم ملی جام جهانی را خواهد داشت و تیم امید و نوجوانان هم بازی دارند.
برنامه‌های اندیشیده شده برای روزهای فیفادی
در بانوان، فوتسال، فوتبال ساحلی و. . . مسابقات داریم و برای هرکدام برنامه‌ای اندیشیده شده است. تیم ملی هم جام جهانی را خواهد داشت. تیم نوجوانان نیز جام جهانی دارد، با این حال ما فیفادی را در مسابقات لیگ هم در نظر گرفته‌ایم.  

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما