تقدیر معاون اول رئیس‌جمهور از بیمه «ما» در روز جهانی محیط زیست

تقدیر معاون اول رئیس‌جمهور از بیمه «ما» در روز جهانی محیط زیست

21 خرداد 1396 13:43

به گزارش روزان، مراسم دوازدهمین دوره اعطای جایزه ملی محیط زیست با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری و خانم معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بیمه «ما» به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری اسلامی ایران» دکتر جهانگیری ضمن گرامیداشت یاد بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره)، حماسه مشارکت، آگاهی و مدنیت ملت ایران در انتخابات را به آحاد مردم، رهبر معظم انقلاب و برگزیده ملت دکتر روحانی تبریک گفت و افزود: دولت باید پناهگاه مردم و مردم تکیه‌گاه دولت باشند. وی با تاکید بر اینکه دولت باید در تهدیدات محیط زیستی پناهگاه جدی مردم باشد، گفت: به طور نمونه در مسئله گرد و غبار و آلودگی هوای کلان‌شهرها، دولت باید پناهگاه مردم باشد و در عین حال مردم نیز باید تکیه گاه مهم دولت و حکومت باشند. جهانگیری تصریح کرد: باید به یک تفاهم ملی برسیم که مسائل بزرگ و جدی کشور زمانی قابل حل هستند که مردم و دولت در یک جهت قرار گیرند. امکان ندارد دولت به تنهایی بتواند مسائل و مشکلات را برطرف کند. وی یادآور شد: امروزه جهان بیش از ظرفیت زیستی خود در معرض آسیب‌های جدی قرار دارد و با چالش‌های متعددی روبرو است، گفت: مسائلی مثل گرمای زمین،‌ تغییر اقلیم، انقراض گونه‌های مختلف جانوری، آلودگی هوا، آب و خاک، زوال جنگل‌ها و مراتع، خشکی تالاب‌ها و دریاچه‌ها، توفان، گرد و غبار همه و همه تهدیداتی هستند که برای ساکنان زمین وجود دارد و یقیناً مقابله با چنین مسائلی، فرازمانی و فرامکانی است و همه دولت‌ها و ملت‌ها باید نسبت به سرنوشت زمین و بشریت حساس باشند و برای حل این چالش‌ها برنامه‌ریزی کنند. 
بانک مهر اقتصاد 188 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد گفت: این بانک در سال گذشته 188 هزار میلیارد ریال تسهیلات به اقشار مختلف کشور پرداخت کرده است. به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، سید ضیاء ایمانی، مدیر عامل بانک، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: ارزش‌آفرینی روز‌افزون برای سازمان از طریق افزایش سودآوری در کنار ایفای مسئولیت‌های اجتماعی یکی از اصلی‌ترین اهداف بنگاه‌های اقتصادی چون بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری است.  
ایمانی تصریح کرد: با در نظر گرفتن تمامی عوامل محیطی و در راستای تحقق هر چه بهتر مأموریت اصلی بانک و حفظ منابع و منافع سپرده‌‌گذاران، این بانک با تمام توان تلاش کرده تا سود پیش‌بینی‌شده را با رعایت موازین شرع مقدس و در چارچوب ضوابط و بخشنامه‌های بانک مرکزی، محقق کند تا برای سهامداران، سپرده‌گذاران و سایر ذی‌نفعان ارزش افزوده بیشتری حاصل شود. 
مدیر عامل بانک، تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد در سال گذشته و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی با ارائه تسهیلات در سه سطح خرد، متوسط و کلان نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار، رفع نیازهای ضروری مشتریان و تثبیت مشاغل به ویژه کارگران زحمتکش در صنایع مهم اعم از صنعت و معدن، کشاورزی، ساختمان و مسکن و امور بازرگانی، داشته است.

کلمات کلیدی
shareاشتراک گذاری

نظرات شما